Zažíváte povánoční finanční krizi? Pomůže vám z ní nebankovní půjčka!

Zažíváte povánoční finanční krizi? Pomůže vám z ní nebankovní půjčka!

Zažíváte povánoční finanční krizi? Pomůže vám z ní nebankovní půjčka!

Vánoce byly krásné, setkali jste se se svou rodinou, rozdali plno dárků a utratili peníze i za občerstvení. Zkrátka jste se chtěli mít dobře a moc jste nehleděli na nějakou tu korunu. Jenže svátky skončily a vy máte problém. Do výplaty je ještě poměrně daleko, ale na vašem účtu bliká nula. Řešíte, kde vzít peníze na nákup potravin nebo třeba na zaplacení účtu za telefon? Když budete zodpovědní, nejlépe vám pomůže nebankovní půjčka.Jak si správně půjčit?

Jak si správně půjčit?

Jak si správně půjčit?

Nikdy to nesmíte udělat bezmyšlenkovitě. Půjčka online byla vytvořena, aby právě v tíživé finanční situaci pomohla. Má svá dvě specifika: Je to půjčka na několik dní nebo týdnů a je potřeba ji splatit celou najednou. Právě v tom tkví její největší úskalí. Aby vás půjčka vytáhla z problémů, musíte si vše dobře spočítat. Je třeba zjistit vaše celkové měsíční příjmy a od nich odečíst vaše celkové výdaje. Rozdíl, který vám vyjde, je vlastně maximální částka, kterou si můžete půjčit. Je zodpovědnější si vzít úvěr i na částku o něco nižší, nikdy ne ale vyšší! Právě to by mohlo způsobit, že nebudete mít na zaplacení půjčky a rázem se kvůli tomu dostanete do problémů.

Věnujte pozornost poskytovateli

Jistotu, že si půjčíte od poctivé firmy, která vás nezaskočí příliš vysokými poplatky u půjčky nebankovní, budete mít, když si poskytovatele prověříte. Důkazem serióznosti je, pokud jméno firmy najdete v online registru na webu ČNB. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru totiž musí všichni poskytovatelé nově mít licenci od ČNB. Pokud vás zajímá, jaké změny ještě licence přinesla (týkají se i hypotečních úvěrů), přečtěte si tento článek. Ukazatelem kvality také je, když je společnost členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ). Je to dobrovolné sdružení, jehož členové se snaží o zlepšování nebankovního sektoru. Všichni se například zavazují k dodržování speciálního etického kodexu, který odmítá klamavou reklamu.

TIP: K zakládajícím členům APNÚ patří společnost Via SMS s.r.o., která aktuálně nabízí půjčku, pro všechny nové žadatele, zcela bez poplatku do výše až 8000 Kč na 30 dní.Štítky: , ,

Příspěvek je bez komentáře.

Přidejte odpověď