Zaimo půjčka podvod, nebo klasická nabídka

Zaimo půjčka podvod

Zaimo půjčka podvod není

U banky jenom těžko můžeme čekat jakékoliv nestandardní chování. Jinak tomu ale může být u nebankovních společností. Je totiž řada poskytovatelů, kteří mají za cíl skutečně jenom obrat své klienty. A jak je na tom Zaimo půjčka?Podvod to rozhodně není, a to už jenom proto, že je firma pobočkou známého gigantu Kreditech. Tato společnost je známá po celém světě a je jistotou hlavně jasně daných a transparentních podmínek, silného zázemí, ale i široké škály poskytovaných služeb a nabízených produktů.

Proč si lidé myslí, že je Zaimo půjčka podvod?

Pravděpodobně proto, že jsou skeptičtí k novým metodám půjčování. Je totiž pravdou, že tento poskytovatel se orientuje na oblast mikropůjček, která je svým způsobem nová a samozřejmě celkově jednoduchá. Druhým důvodem, proč lidé nabývají dojmu, že je Zaimo půjčka podvod, může být vysoký úrok. V tomto směru se můžeme stavět na jejich stranu, jelikož pokud ho chceme zjistit, je třeba nejprve vyplnit formulář žádosti a teprve poté zjistíme potřebné informace. Na druhou stranu je to dáno tím, že Zaimo čerpá finance z různých zdrojů. Náš názor je však podobný jako u ostatních, tedy takoví, že tento postup nemusí na celkové důvěryhodnosti přidat.Posledním důvodem tohoto smýšlení je poté fakt, že je třeba poplatek. V tomto směru se ale jedná o částku pouze ve výši jedné jediné koruny české. Ta slouží především k ověření vašeho účtu, na který jsou následně zaslány peníze. Tyto peníze však zasíláte až ve chvíli, kdy je úvěr posouzen, a vy víte, zda vám může být poskytnut.

Jak půjčka vypadá?

Ačkoliv jsme zmínili, že poskytovatel patří do segmentu mikropůjček, nemusí to být tak úplně pravdou. Půjčuje sice částky v řádech tisíců korun, ale v rámci nich se lze dostat až na hodnotu 25 000. Tu navíc není třeba vrátit nutně do jednoho jediného měsíce, protože ji lze rozložit na mnohem delší období, a to až na dobu jednoho roku, po který budou půjčené peníze pravidelně spláceny.

Rychlost a jednoduchost

V daném procesu si však poskytovatel zakládá hlavně na tom, aby se jednalo o půjčku rychlou a samozřejmě také jednoduchou. V tomto směru můžeme poskytovatele jasně citovat, protože uvádí: „Věříme, že žádost o půjčku by neměla zabrat víc než odeslání krátkého emailu. Děláme proto všechno, aby byl proces vyplňování žádosti co nejkratší a peníze na Vašem účtu co nejrychleji.

Samozřejmě vše je dáno také celkově automatickým systémem, který je schopen přijmout vaši žádost kdykoliv, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Díky tomu neztrácíte čas tím, že byste čekali na přítomnost případného zákaznického servisu.

Bez dokladů a smluv

Pozitivní jsou na celé půjčce určitě podmínky. Obejdete se totiž bez nutnosti posílat oskenované doklady, obejdete se i bez smluv a zároveň nemusíte ani nikam chodit. Vše tak vyřídíte z pohodlí domova a u těch nejrychlejších žádostí to může trvat i 15 minut a peníze jsou u vás. A to díky těmto třem prioritám:

  • 100% On-line
  • Individuální podmínky
  • Okamžité vyhodnoceníŠtítky: , , , , ,

Příspěvek je bez komentáře.

Přidejte odpověď