První půjčka zdarma – nové SMS půjčky

Rychlá půjčka - SMS půjčka před výplatou - CreditOn.cz

Rychlá půjčka – CreditOn.cz

V posledních letech se na českých trzích rozmohly rychlé krátkodobé půjčky v nízkých částkách, kdy si klient žádá pouze o několik málo tisíc korun. Poskytovatelů takových mikro-půjček je mnoho, obvykle se označují jako nové SMS půjčky, aby tak byly pro zájemce opět o něco atraktivnější.Jedním z takových poskytovatelů rychlých a krátkodobých nových SMS půjček je i CreditON, která nabízí i rychlé půjčky před výplatou.

První půjčka zdarma od CreditON

CreditOn láká zákazníky na své nové SMS půjčky dost agresivněji, než jiné společnosti, protože pro zcela nové klienty nabízí první půjčku zcela zdarma. Tedy bez poplatků i bez úroků. A to je vskutku zajímavá nabídka, kterou mnozí rádi  využívají.

Informace
Společnost má z těchto nových SMS půjček dost velký zisk v podobě databáze vhodných klientů pro další nové SMS půjčky.

CreditON rozhodně netratí, naopak

Zní to sice na první pohled poněkud šíleně, nabízet nové SMS půjčky zcela zdarma. Jenže CreditON z toho má dost užitku. Kdo si o krátkodobou SMS půjčku zažádá, ten s největší pravděpodobností tak učiní i dále. A lidé mají tendenci vracet se tam, kde jsou spokojeni, či byli a pokud je jim jako bonus nabídnuto výhodné financování, v podobě nové SMS půjčky zdarma, mají potřebu společnosti její štědrost tak nějak oplatit.

Dobře namířená kampaň pro jistou sociální skupinu
Z psychologického hlediska navíc dobře funguje právě předešlá dobrá zkušenost a nutnost tak nějak novou SMS půjčku zdarma oplatit. Proto pokud je zákazník opět osloven, většinou se mnoho nerozpakuje a novou SMS půjčku u stejné společnosti, tedy CreditON si sjedná.

Parametry první půjčka zdarma

Nová SMS půjčka od CreditONu je klasickou mikro-půjčkou. Poskytovatel nabízí finanční půjčku od jednoho sta do maximálně čtyř tisíc korun. Nová SMS půjčka CreditON je sjednána velice rychle, stačí vyplnit online formulář, který nezabere více než pár ubohých minut. Následně je odeslán a tím je provedena i registrace nového zákazníka nové SMS půjčky.

Do půl hodiny je nejen vyřízena celá registrace, ale i nová SMS půjčka schválena a peníze jsou na bankovní účet nového klienta poukázány.

Další půjčka, také nová SMS půjčka
Jakmile si klient sjedná novou SMS půjčku, pak je mu umožněno získat vyšší částky nové SMS půjčky, samozřejmě po vzorném splacení té úvodní. Další, i tak nová SMS půjčka je nabízena v hodnotách až do dvaceti tisíc korun, kde je ale samozřejmě již počítán poplatek za zpracování. Jen pro přehled nový zákazní u nové SMS půjčky zaplatí za půjčení částky 4000 Kč do třiceti dnů částku 4000 Kč.

U druhé půjčky, kde zažádá, jako vzorný plátce o 20 000 Kč, pak do třiceti dnů bude muset vyplatit 27 752 Kč. Zde je tedy odpověď na otázku, zda se CreditONu nová SMS půjčka zdarma vyplatí – jistěže ano.Štítky: , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. První půjčka zdarma? Ano, dnes je to možné! | Bankovnictví - 9.2.2015

    […] Takovým řešením je první půjčka zdarma. Vypadá to jako velice výhodná a ze strany poskytovatele neuvážlivá nabídka, každopádně tím firma získává mnohem více, než si je schopný žadatel o první půjčku zdarma uvědomit. První půjčka zdarma je velice chytře a dopředu zorganizovaný marketingový tah, jež následně zaznamená více úspěchu, než nabízející se snížené úroky od konkurence.  První půjčka zdarma je poskytována i formou SMS půjčky. […]

  2. Půjčky do výplaty | Green Action Finance - 14.3.2015

    […] neměli ukvapovat, jelikož několik společností dnes nabídne i možnost první půjčky zdarma (Nevěříte? Čtěte tento text). To znamená, že si lze půjčit zcela bez úroků a poplatků. Podmínkou je pouze dodržet […]

  3. U koho je k dispozici první půjčka zdarma? - Půjčky online - srovnání nabídek do 600 000 Kč - 31.3.2015

    […] […]

Přidejte odpověď