Co vše vám může nabídnout Citibank online?

CitibankTato banka není na našem trhu rozhodně žádným nováčkem. Jste stejného názoru? Pokud ano, pojďme se podívat také na to, jaký je rozsah služeb, který je spojený s možností spravovat své finance prostřednictvím internetu. Umožní to služba Citibank online, která rozhodně není jenom obyčejným internetovým bankovnictvím. To ale přesto tvoří onen základ služeb a tak se pojďme podívat na to, co vše můžete využít.S Citibank online spravujete svůj účet jednoduše odkudkoliv

Tím hlavním, co patří do oblasti internetových služeb je možnost spravovat své finance online. A to jednoduše odkudkoliv. Podíváme-li se na tuto cestu konkrétně, tak vám umožní řadu věcí, kam patří třeba:

  • Sledování zůstatků na vašich účtech
  • Sledování přijatých a odchozích plateb
  • Realizaci všech transakcí

Díky tomu máte samozřejmě jistoty spojené s tím, že váš účet bude ve všech případech pod neustálou kontrolou a vy tak budete mít jistotu toho, že víte co se na něm děje. Zapomínat však nesmíme ani na fakt, který je spojený s tím, že můžete tuto správu vykonávat odkudkoliv. Z domova, z práce, stejně jako třeba ze zahraničí. A to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To vše je s Citibank online možné.

Využívejte nejenom váš počítač

Co vám daná platforma také nabídne? Je to určitě i jistota toho, že není vždy nutné využívat jenom váš klasický počítač, nebo notebook. Pokud se rozhodnete službu Citibank online využívat, potom pamatujte na to, že je vám k dispozici třeba i takzvané mobilní bankovnictví. Jak už dokládá sám název, je spojeno s možností využívat pro jednoduchou a efektivní správu právě váš mobilní telefon. A co o této možnosti píše samotná banka? Je to toto: „Užívejte výhod rychlého mobilního bankovnictví. Svou banku budete mít v kapse.

Omezte papírování a snižte ceny

Výhodou dané služby je ale i to, že můžete výrazným způsobem omezit jakékoliv papírování. Protože vše zvládnete z pohodlí domova, není třeba myslet třeba na to, že byste snad museli kamkoliv chodit a cokoliv vyplňovat. S tímto souvisí i fakt, že využíváním Citibank online se také zbavíte tolik nepříjemných papírových výpisů. Nejenom, že tak ušetříte peníze, ale budete šetřit také přírodu. Daný výpis vám tak přijde pohodlně v elektronické formě, a to zcela zdarma. Ideální cesta, jak neplatit za standardní bankovní služby.

Na závěr musíme připomenout, že se nemusíte obávat ani oblasti bezpečí. V tomto směru je Citibank online jistotou, která je spojena s tím, že je vše prvotřídně zabezpečeno a jakékoliv zneužití tedy rozhodně nehrozí. A to hlavně díky službě 3D Secure, která je spojena také s platbami na internetu, které by byly realizovány prostřednictvím vašich karet. Ani zde se tedy nemusíte obávat jakéhokoliv zneužití. Tím si buďte stoprocentně jisti.Štítky: , , ,

Bez odpovědi k “Co vše vám může nabídnout Citibank online?”

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()